Yorumlar

Müşteri Deneyimleri ve Yorumları

Memnuniyet Politikamızı Hep En Üst Seviyede Tutarak Sizi Önemsiyoruz

testimonial icon
Ahmet

Güler yüzlü, ilgili ve en önemlisi hasta psikolojisinden anlayan bir ekip. Eşimin yaklaşık 2 yıldır çözüm bulamadığımız ve doktorların yanlış tedavisi ile kronikleşen tenisçi dirseği ve boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi rahatsızıklarını doğru program ve iletişim ile 1,5 aylık bir sürede %70 gibi bir iyileşme sağladık. Ceren Hanım ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

testimonial icon
mehmet

Ceren Hanım ile oğlumun skolyoz tedavisi sürecinde birlikteydik. Hem konuya hakimiyeti hem yönlendirmeleri ayrıca da tedavi sürecinde oğlumla olan ikili iletişiminden çok memnun kaldık. Ergen bir bireyi yönlendirmesinin yanı sıra iyileşmesine verdiği değerli katkıdan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

testimonial icon
Sevda

Annem'de bel kaymasi problemi vardi ve tesadufen internette Ceren hanımin ismiyle karsilasip yorumlarin da etkisi ile kendisiyle toplam 6 seans gecirdikten sonra annemin bel ve boyun agrilarindan tamamen kurtulmasiyla sonuclanan bir seruven yasadik.Kendisine tesekkur ederiz.

testimonial icon
tunahan

Kalça protezi ameliyatı sonrası aldığım fizyoterapi seanslarında büyük fayda sağladım. Bilgi ve deneyim olarak konusunda uzman biri, yapılan her hareketin neye fayda sağladığını hastasına açıklayarak bilgilendirmesi çok önemli, pandemi koşullarında hijyen kurallarını titizlikle uygulaması da güven uyandıran bir davranış ve herşeyden önemlisi insani olarak samimi ve içten yaklaşımı ile de ayrı bir saygı ve sevgi kazanıyor.

testimonial icon
Aysel

O kadar huzulu bir ortamı var ki,bebegimiz kapıdan girerken onu güleryüzüyle eglendiren Ceren hanım ortama hemen alışmasını sağladı. Ceren Hanım işinde cok ilgiliydi. Bebegimizle çok güzel ilgilendiler. Ortamın dinginligi,manzarası,spa cok keyifliydi herşey kusursuzdu. Masaj egitimi de aldık. Artık sürekli gelecegimiz bir yer oldu.

Randevu Alın